Процес
1. Ознайомитися з метою та завданнями веб - квесту на сторінці "Завдання".
2. Пройти вхідне анкетування на сторінці "Вхідна анкета".
3. Розподілити ролі у підгрупах, серед запропонованого списку на сторінці "Ролі".
4. Ознайомитися із завдання своєї ролі.
5. Опрацювати подані джерела інформації, також можна використати додаткові джерела, зберігаючи авторське право, тобто вказати посилання на використане джерело.
6. Скласти план пошуку інформації.
7. Оформити звіт, згідно завдань групи.
8. Пройти підсумкове анкетування для перевірки засвоєних знань на сторінці "Підсумкова анкета".
9. Ознайомися із критеріями оцінювання веб -квесту.
10. Продемонструвати результат роботи групи дотримуючись вимог вказаних на сторінці "Завдання".
Проблема
Щоденно людина переживає багато стресових ситуацій, для того щоб уникнути порушення
психічної сфери, бути морально стійкою і витривалою- людина використовує захисні механізми.
Психологічний захист – система механізмів, спрямованих на мінімізацію негативних переживань, пов'язаних з конфліктами (зовнішніми або внутрішніми), які ставлять під загрозу цілісність особистості.
Проблема формування захисних механізмів, а також їх відмінностей у чоловіків та жінок вивчається у психології, проте не дає чіткого розуміння.Системне розуміння психологічного захисту передбачає врахування таких характеристик: адекватність захисту – людина може відновитися після тієї або іншої неусвідомленої захисної реакції та після цього обговорювати її); гнучкість захисту – людина може використовувати різні види захисних реакцій за якоїсь певної, типової для неї ситуації загрози, тобто «репертуар» захисної поведінки не заданий надто жорстко; зрілість захисту – відносно зрілішими вважаються механізми інтелектуалізації, сублімації, раціоналізації, заміщення без частого вдавання до більш примітивних форм проекції, заперечення, інтроекції.
Актуальність
Поняття психологічного захисту набуло важливого значення у всіх напрямках психології та психотерапії. Концепція психологічного захисту була і залишається однією з найбільш важливих внесків психоаналізу в теорію особистості та в теорію психологічної адаптації.Психологічний захист виявляється не лише в разі виникнення надзвичайних обставин, а й у повсякденному житті. Тому це постійний механізм людської психіки. Якщо механізми психологічного захисту з якої-небудь причини не спрацьовують, то це може сприяти виникненню психічних порушень.
Немає коментарів:
Дописати коментар